ОБИРАЙТЕ КАТЕГОРІЮ
Наші магазини
з Клубом 5*
0
0,00 ΓPΗ
Losd fsdf sd
У кошику немає товарів.

Коли люди використовують сльози для маніпуляції

Сльози – це щира реакція, яка виражає наші почуття і емоції.

Сльози – це щира реакція, яка виражає наші почуття і емоції. Тварини також плачуть. Прийшовши в цей світ, люди плачуть. Для людини сльози мають потрійну функцію  - очищати поверхню очей, виводити хімічні елементи з організму і виражати емоції. Крім того, дехто використовує сльози для емоційного шантажу та маніпуляції іншими людьми. Частіше це роблять жінки для маніпуляції чоловіками.

Звідки беруться сльози?

Сльози виділяються через сльозові залози, які розташовані в глазниці. Вони течуть по сльозовим каналам, які починаються у внутрішньому оці і продовжуються в порожнині носа. А тому коли ми розчулені чи засмучені чимось, велика кількість сліз не встигає стікати по сльозовим каналам і вони стікають по щокам.

Потрійне значення

Як вже згадувалося, сльози мают потрійну функцію.

  • Перша функція, яку виконують сльози – це очищати очі від солей та інших забруднень. Сльози місятять лізозім – фермент, який вбиває мікроби і перешкоджає виникненню інфекції.
  • Друга функція – знімати стрес. Хімічні аналізи показали, що «стресові» сльози мають інший хімічний склад ніж сльози, які чистять очі. З ними організм виводить токсини. Крім того, сльози полегшують емоційний біль, адже вони містять ендорфіни – природні анестетики.
  • Третя функція сліз – зовнішнє вираження почуттів. Сльози можуть бути ознакою задоволення, смутку, злості або маніпуляції чи шантажу.

Емоційний шантаж

Як дізнати, коли Ви станете жертвою емоційного шантажу, а може це вже з Вами сталося? Емоційним шантажем називають ситуацію, коли близька людина дає Вам зрозуміти, що Ви будете покарані або будете страждати, якщо не зробите все так, як він чи вона хоче. Це відбувається тому, що близькі люди знають Ваші слабкості і секрети, вони можуть примусити Вас підкоритися їх волі і скористаються Вашою довірою

Емоційний шантаж і чоловіки

Чоловіки частіше виступають жертвами емоційного шантажу, ніж виконавцями. Це відбувається тому, що якщо чоловік чогось хоче, то говорить про це прямо. Вони схильні до відкритого обговорення своїх бажань  і не використовують маніпуляції.

Коли чоловіки використовують емоційний шантаж?

Емоційний шантаж – зброя, яку часто використовують молоді люди, які хочуть зайнятися сексом зі своєю подругою. Якщо вона ще не готова до цього кроку, хлопець починає її шантажувати. Він жаліється, що вона недостатнього його любить і не хоче. Якщо дівчиа все ще не погоджується, він просто погрожує її кинути. Як правило, вона робите те, чого він хоче, а хлопець вдало використовує емоційний шантаж, щоб досягти бажаного.

Приклади емоційного шантажу

Емоційного шантажу можна чекати від кожного. Від коханий, дітей, колишніх чоловіків чи дружин..ось кілька прикладів емоційного шантажу.

Кохані: «Якщо ти мене кохаєш, то зробиш це».

Діти: «Ви любите мого брата/мою сестру більше».

Кохані: «Ти мене зовсім не любиш. Нам краще розійтися».

Колишні: «Я подам до суду і ти ніколи більше не побачиш дітей».

Батьки: «Я викреслю тебе з заповіту».

Родичі: «Якщо ти не будеш про мене піклуватися, я захворію і потраплю до лікарні. А там точно помру».

Друзі: «Якби я був на твоєму місті, то зробив би це для тебе».

Керівник: «У твоїх колег будуть неприємності. І вони будуть жити, знаючи, що це твоя вина».

Роботодавець: «Впевнений, кожен репортер із задоволенням вислухає мою історію. Такі історії добре продаються».

Як сказати «ні» емоційному шантажисту?

Дуже важко бути жертвою емоційного шантажу і навіть не знати про це, але Ваш обов’язок зупинити це, доки все не зайшло занадто далеко.

Досьє емоційного шантажиста

Навіть якщо Ви впевнені, що людина, яка Вас шантажує, дуже сильна і точно знає, чого хоче, повірте – це не так. Насправді під маскою тирана ховається невпевнена в собі людина з низькою самооцінкою.

Ваша відповідальність

Майте на увазі, що останнє слово за Вами. Якби шанатжист все міг зробити без Вашої участі, то не починав би шантаж. А занчить, він не може і починає Вас шантажувати, але Ви можете це зупинити. І перший крок – показати свою силу. Якщо Ви покажете свою слабкість, то вмить втратите перевагу.

Як реагувати на емоційнго шантажиста?

Швидше за все, Ваша неприступність і небажання підкорятися чужій волі викличе у шантажиста образу і небажання з Вами розмовляти . Повірте – він чи вона лише прикидаются жертвами, тому, що знають – рано чи пізно Ви підкоритеся. І колит з Вами відмовляються розмовляти просто скажіть : «Мені шкода, що так вийшло. Поговоримо коли будеш готовий».

Попередити подальші спроби шантажу

Коли шантажист готовий поговорити, ідіть на компроміс. Якщо погрози продовжуются – Ваш партнер Вас не вартий. Якщо Ви вирішили піти на компроміс  пом’ятайте - необхідно дивитися шантажисту в очі і впевнено сказати, що не дозволите так з собою чинити. Зробивши це, Ви дасте йому чи їй зрозуміти, що в курсі їх дій.