- Бажаєте поринути у дивовижний світ супер знижок?
- Стати членом Клубу 5 зараз
- Уже учасник?Натисніть тут
- Вже маєте обліковий запис?Увійти
- Новий покупець?Я новий покупець
Якщо Ваша дитина або підліток пізно лягає спати, ми назвемо Вам причини, за якими варто контролювати їх сон і відпочинок.
Якщо Ваша дитина або підліток пізно лягає спати, ми назвемо Вам причини, за якими варто контролювати їх сон і відпочинок.
Діти і підлітки повинні достатньо спати. Сон, тривалістю менше 8 годин, може сильно вплинути на метаболізм і апетит дитини. Тому ми рекомендуємо спати не менше 9 годин, адже лише за такої умови організм повністю розслабляється.
Середньостатистичний учень або студент прокидається о 6.30 ранку і йде на навчання, де проводить практично весь день. Як правило, після основних занять, вони йдуть на додаткові або на гуртки і повертаються додому близько 5 годин вечора. І день на цьому не закінчується, адже потрібно зробити домашнє завдання, підготувати презентацію або доповідь.
Виконання домашнього завдання – заняття дуже напруженеі обмежене в часі. І дуже важливо, щоб дитина була готова до цього.
Важкий день і недостатній сон у дітей можуть вилитися в гормональний дисбаланс і незадоволеність собою, говорить доктор Маргарет Річардс. Вона каже, що для клітин і гормонів дуже важлива регенерація, яка впливає на апетит і працездатність. Це можливо тільки тоді, коли дитина достатньо спить і відпочиває.
Сон сильно впливає на діяльність мозку і на засвоєння інформації, а значить на те, наскільки дитина буде готова до стресових ситуацій у школі, наприклад, до контрольної роботи.
Дитина може все вивчити, але якщо вонане доспить, то пам'ять може зіграти злий жарт і дитинане зможе нічого згадати.
Багато досліджень, які базуються на взаємодії сну і різних аспектів здоров'я показали, що:
Нестача сну може спровокувати надмірну вагу
Дослідження в Римі в 2006 році показали, що сон дуже сильно впливає на успішність у школі та здатністьдо запам'ятовування.
У 2007 році вчені університету Пітсбурга опитали 1300 підлітків у віці 14 років і виявили, що діти, які сплять менше 8 годин, частіше схильні до вживання алкоголю і куріння.
Останні дослідження 2010 року показали, що підлітки, чиї батьки дозволяють лягати спати після опівночі, на 20% частіше страждаю від депресії і схильні до самогубств, ніж ті, хто йде в ліжко не пізніше 22.00.